Българска Федерация Кану-Каяк | БФКК

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ КАНУ - КАЯК

Позиция на Цвета Демирева във връзка с освобождаването на треньори от клуба  по кану-каяк - DUNAVMOST.com
Позиция на Цвета Демирева във връзка с освобождаването на треньори от клуба по кану-каяк - DUNAVMOST.com

Йоана Георгиева завърши на седмо място на 200 метра каяк от световния  шампионат в Дуисбург - БТА
Йоана Георгиева завърши на седмо място на 200 метра каяк от световния шампионат в Дуисбург - БТА

Скандали и оставки в родния кану-каяк (СНИМКИ+ДОКУМЕНТИ) - bTV Спорт

Бъгарските състезатели по кану-каяк ще гонят олимпийски квоти в Сегед

БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КАНУ КАЯК - Biznes-catalog.com

БТА :: Йоана Георгиева спечели втори медал от Световното първенство по кану- каяк до 23 години, взе сребро на 500 метра едноместен каяк

История
История

MMС със становище относно казуса около Станилия Стаменова

Скандални разкрития от една от надеждите ни за олимпийски медал Станилия  Стаменова* - Спортни новини
Скандални разкрития от една от надеждите ни за олимпийски медал Станилия Стаменова* - Спортни новини

Европейска титла по кану-каяк за България - Още спорт - Други спортове -  Gong.bg
Европейска титла по кану-каяк за България - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Цвета Демирева: Ще продължа да обезпечавам състезателите на СККК „Г.  Демирев“, към останалите ще проявя разбиране - Утро
Цвета Демирева: Ще продължа да обезпечавам състезателите на СККК „Г. Демирев“, към останалите ще проявя разбиране - Утро

Галерия на БФКК

Двойката ни каяк девойки на полуфинал на световното - Спорт - БНР Новини

Зрее нов скандал в кану-каяка

Българите със заявка за медали от предстоящото Световно първенство по кану- каяк за юноши - Спорт - manager.bg

Русе посреща Световна купа по кану маратон на езерото Липник – Русе Медиа -  За да знаеш повече
Русе посреща Световна купа по кану маратон на езерото Липник – Русе Медиа - За да знаеш повече

Бронз за България на световното по кану-каяк

БФКК за Стаменова: Всичко, което казва е фалш, петни името на българския  кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
БФКК за Стаменова: Всичко, което казва е фалш, петни името на българския кану-каяк - Още спорт - Други спортове - Gong.bg